Діяльність Житомирського відділення НПУ

3 листопада 1993 року – створене Житомирське відділення нотаріальної палати України. Першим Головою відділення обрано Нагірняка Миколу Федоровича.

9 лютого 2008 року – зареєстровано Положення про громадську організацію “Житомирське обласне відділення Української нотаріальної палати”.

22 жовтня 2008 року – відбулося засідання Конференції ГО “ЖОВ УНП”, на якій були обрані керівні органи Житомирського відділення, а саме: Рада Відділення, Ревізійна комісія Відділення, Комісія з питань професійної етики.

22 жовтня 2008 року – відбулося засідання Ради Відділення, на якій було призначено виконавчого директора Житомирського обласного Відділення Української нотаріальної палати.

30 жовтня 2008 року – відбулося засідання Ради Відділення, на якій було затверджено Положення про діяльність виконавчого директора Відділення та обрано заступників голови Ради.

1 листопада 2008 року – було зареєстровано зміни та доповнення до Положення про громадську організацію “Житомирське обласне відділення Української нотаріальної палати”.

12 листопада 2008 року – відбулося засідання Ради Відділення, де були розглянуті пропозиції нотаріусів щодо вдосконалення Спадкового реєстру та Єдиного реєстру довіреностей і внесення змін та доповнень до Положень, що стосуються роботи відповідних реєстрів, у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до Закону України “Про нотаріат”», визначені координатори по регіонам Житомирської області для вдосконалення роботи Відділення та взаємодії між членами ГО “ЖОВ УНП”.

24 листопада 2008 року – відбулося засідання Ради Відділення, де були затверджені кандидатури на присудження відзнаки “Кращий нотаріус року”.

08 грудня 2008 року – відбулося засідання Ради Відділення, на якій вирішили провести семінар з питань оформлення спадщини за участю представників Міністерства юстиції, що організовується Житомирським обласним відділенням Української нотаріальної палати спільно з Головним управлінням юстиції у Житомирській області, та визначено завдання координаторів на перший квартал 2009 року.

На даний час Відділенням ведеться роз’яснювальна та консультативна діяльність з приводу чинного законодавства.

У зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до Закону України “Про нотаріат”» членами Ради Відділення ведеться широка роз’яснювальна робота серед населення в засобах масової інформації, особливо увага приділяється оформленню спадщини приватними нотаріусами та повноваженню сільських рад.

Члени Житомирського обласного відділення Української нотаріальної палати беруть активну участь в методичній раді разом з представниками Управління юстиції в Житомирській області.

Юридична адреса відділення: 10008, м. Житомир, вул. Святослава Ріхтера, 41, оф.7 Голова відділення: Заріцька Євгенія Олександрівна