Щиро вітаємо усіх нотаріусів, працівників приватних нотаріусів, державних нотаріальних контор, державного нотаріального архіву, працівників органів юстиції, колег, які перебувають на заслуженому відпочинку, усіх громадян з Наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!

Ми будемо його памятати, цей рік. Незвичайний, дивний, не схожий на інші, такий, що змінює уявлення про життя, взаємовідносини, світ, планету. Це рік нашого життя. . Ми прожили його, відчуваючи на дотик, міряючись силою, дивуючись, заперечуючи та все ж приймаючи. Прийняття – одна зі сходинок на шляху до мудрості. Кожен з нас став трошечки інакшим, на краще інакшим.

В новому році бажаємо кожному з вас відчути радість. Радість за країну, за свою родину, за своїх близьких. Нехай ми радіємо простим речам, гарним вчинкам, думкам. Нехай ніщо не засмутить вас впродовж цього року та в подальшому в житті. Нехай кожному з вас в новорічну ніч усміхнеться рідна людина, і Зірка в Різдвяну ніч саме Вам на Ваше питання своїм сяйвом відповість: “Все так, як задумано, все на краще. Ти просто ось тут, зараз Живи, Люби, Радій”.

З Новорічними святами!

З повагою, голова відділення Нотаріальної Палати України в Житомирській області Євгенія Заріцька